6 comments on “Uroki Wisły

  1. Mieszkam w Wiśle od lat, jest to piękne miasto, zarówno zimą jak i latem. Każdemu polecam w tych okolicach spędzić urlop.

  2. W Wiśle są najlepsze wyciągi narciarskie, jestem miłośnikiem zimowego sportu, dlatego na starość kupię sobie dom w tym mieście 😉 A tak w ogóle to kto chce spróbować swoich sił na wyciągach narciarskich, niech korzysta z tych w Wiśle, trasy są naśnieżane więc na pewno spodoba wam się ten zimowy sport 😉

  3. W Wiśle można wypoczywać i spędzać aktywnie wolny cza. Ja polecam zjazdy kolejką linową i spacery po okolicznych trasach turystycznych. Pozdrawiam was 😉

  4. Byliście w Muzeum Małysza? Świetna sprawa, można zobaczyć najcenniejsze puchary i medale!!! Szczerze mówiąc liczyłem na spotkanie z Mistrzem, nie udało się, ale może innym razem…nie tracę nadziei, z pewnością tu wrócę! :)

  5. To miejsce z pewnością jest jedyne w swoim rodzaju! O ile ciekawe atrakcję są wszędzie to tak niepowtarzalnego klimatu i tak wspaniałej atmosfery nie spotkałem nigdzie więcej. Polecam każdemu, dla kogo oprócz walorów turystycznych liczą się także ludzie i ich podejście do turysty!

  6. A ja kiedyś miałem okazję zobaczyć Małysza. Byłem w Wiśle przejazdem i zatrzymałem się, żeby obejrzeć skocznię i tam natknąłem się na Adama. Bardzo sympatyczny człowiek :)

Comments are closed.